fbpx

Od czegoś trzeba zacząć…

Gdy dwa lata temu proponowano mi założenie bloga pomyślałam, że to w moim przypadku zupełnie nie ma sensu. Bo przecież korzystam z innych mediów, kontaktuję się z kociarzami bezpośrednio, odpowiadam na pytania, dzielę się wiedzą i nie ma potrzeby tworzenia nowego miejsca w sieci poświęconego tym samym zagadnieniom.

Rok temu temat powrócił. Przesłanek do zbudowania własnego bloga pojawiało się co raz więcej, ale napotykałam też sporo utrudnień: największym z nich był chroniczny brak czasu. Tymczasem w moim otoczeniu pojawiało się co raz więcej „blogowych” tematów – takich, które zasługiwałyby na szerszy opis, artykuł czy analizę. Moja strona nie daje takich możliwości, a z kolei znany portal społecznościowy na „F” ma spory zasięg, jednak po dłuższym czasie ciężko tam odszukać jakiś archiwalny wpis.

Dlatego też wreszcie, po długich przygotowaniach i pokonywaniu technicznych przeciwności (bo musisz wiedzieć, drogi Czytelniku, że współczesne technologie nie są moją najmocniejszą stroną 😉 )  powstało to co masz przed sobą: zalążek mojego pierwszego autorskiego bloga, poświęconego kocim tematom. Będę się tu starała umieszczać różnego rodzaju okołokocie zagadnienia tak, byś w każdej chwili mógł wrócić do interesującego Cię tematu, poszperać, poszukać czy też w wygodny sposób podzielić się informacją z innymi kocimi miłośnikami z Twojego otoczenia.  Chciałabym, aby to miejsce służyło edukacji, szerzeniu wiedzy oraz wymianie doświadczeń. Jestem też otwarta na wszelkie uwagi, propozycje i sugestie – również od bardziej doświadczonych użytkowników tej gałęzi internetu.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i swojego kota oraz że przyjemnie spędzisz czas. A ja ze swej strony dołożę wszelkich starań, by tak właśnie było 🙂 Zapraszam!

Tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk
www.kocibehawioryzm.pl