Kilka słów o mnie

Nazywam się Małgorzata Biegańska-Hendryk, jestem kocią pasjonatką od ponad 15 lat. Pasja narodziła się z chęci niesienia pomocy pojedynczym kotom, następnie przerodziła najpierw w hobby, a później w działalność zawodową (choć behawiorysta w Polsce wciąż zawodem nie jest). Aby skutecznie pomagać tym wspaniałym zwierzętom ukończyłam technikum weterynaryjne oraz dziesiątki kursów i szkoleń z dziedziny kociego zachowania, potrzeb i żywienia. W czerwcu 2018 ukończyłam też studia podyplomowe na kierunku „Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących” w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Od wielu lat doradzam kocim Opiekunom pomagając zrozumieć potrzeby ich podopiecznych. Prowadzę kursy i szkolenia, piszę artykuły do prasy branżowej, odwiedzam targi i konferencje i stale poszerzam swoją wiedzę. W 2015 roku ukazał się mój pierwszy poradnik dotyczący kocich zachowań „Co jest, kocie? Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota”, a w 2017 roku na rynek wszedł SuperQUIZ Koty mojego autorstwa – projekt edukacyjny dla dzieci w wieku 7+. Współpracuję z wieloma organizacjami i współtworzę projekty podnoszące wiedzę ludzi o kotach, ich potrzebach, wymogach i prawidłowej opiece. Mój blog również służy tym celom.

Nowy etap mojej pracy zawodowej rozpoczął się w grudniu 2018 roku, kiedy to wraz z Olimpią Kłosińską zapoczątkowałam w rodzinnych Gliwicach działanie Śląskiego Centrum Behawioru i Żywienia CANIFELIS. Oferta skierowana jest do psiarzy i kociarzy i obejmuje szeroki zakres od indywidualnych szkoleń i konsultacji behawioralnych, przez doradztwo żywieniowe, aż po grupowe kursy teoretyczne dla Opiekunów. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę od stycznia 2019.

Jeśli potrzebujesz konsultacji behawioralnej dla swojego kota lub kotów, bądź też interesuje Cię porada dietetyczna, zapraszam do kontaktu bezpośredniego:
kontakt@kocibehawioryzm.pl lub +48 606 250 315

Szczegółowe informacje dotyczące porady znajdziesz na mojej stronie: www.kocibehawioryzm.pl